برای هر کسی حداقل یک بار پیش آمده است که خواندن یک کتاب را نیمه کاره رها کرده تنها به این دلیل که به اندازه کافی پاسخگوی نیاز و تخصصش نبوده است. به این ترتیب ساعت‌ها زمان و هزینه برای مطالعه یک کتاب ناکار آمد از بین رفته است. در صورتی که اگر یک مرجع ارائه دهنده یا سایت خلاصه کتاب در دسترس باشد از اتلاف وقت و پول بسیاری از افراد جلوگیری می‌کند.

مدیاکده بهترین سرویس ارائه دهنده خلاصه کتاب های صوتی و دیجیتالی است. خلاصه کتاب‌ های پرفروش جهان در زمینه‌های مدیریت و رهبری، روانشناسی،‌ کارآفرینی، رشد و توسعه‌ی مهارت‌های فردی، روابط و مهارت‌های اجتماعی، بازاریابی و فروش و افزایش بهره‌وری و مدیریت زمان در مدیاکده ارائه می‌شود. مدیاکده مفاهیم عمیق و اصلی کتاب را به صورت چکیده کتاب در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. یکی از مزیت‌های مدیاکده ارائه خلاصه کتاب‌های صوتی برای تمامی کتاب‌ها در کنار محتوای دیجیتالی آنهاست. هدف ما مطالعه حجم کمی از مطالب در زمان کوتاه و دسترسی به مفاهیم عمیق و اصلی کتاب است. به این ترتیب می‌توان از تعداد خلاصه کتاب های بیشتری در زمان کمتر بهره گرفت.

  • YouTube
  • Instagram

مدیاکده (mediakadeh)

مرجع کامل خلاصه کتاب‌ های صوتی و فیلم های انگیزشی روز دنیا

مدیاکده به شما کمک می‌کند که همیشه و همه‌جا با مطالعه یا گوش دادن خلاصه‌ کتاب ها، نکات کلیدی آن‌ها را دریابید و از زمان خود بهترین استفاده را ببرید.

تمام حقوق وبسایت برای گروه مدیاکده محفوظ است.