خلاصه کتاب

پدر پولدار، پدر بی‌پول

Rich Dad, Poor Dad
ث‍روت‍م‍ن‍دان‌ ب‍ه‌ ف‍رزن‍دان‌ خ‍ود در زم‍ی‍ن‍ه‌ ک‍ارک‍رد پ‍ول‌ چ‍ه‌ چ‍ی‍زی‌ م‍ی‌آم‍وزن‍د ک‍ه‌ فقرا و اع‍ض‍ای‌ طب‍ق‍ه‌ م‍ی‍ان‍ی‌ ج‍ام‍ع‍ه‌ از آن‌ غ‍اف‍ل‍ن‍د!
اثری از رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)
زمان مطالعه 36 دقیقه

کتاب پدر پولدار پدر بی پول، یکی از بهترین کتاب های موجود در دنیا برای فرا گرفتن راه و روش پولدار شدن می باشد.

رابرت کیوساکی، در کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول، به آموزش نکات مهم اقتصادی و علم کسب ثروت می‌پردازد. او معتقد است که برای رسیدن به درآمدی خوب که منتج به کسب سرمایه و ثروت شود، لازم است این اصول، قواعد و نکات به خوبی آموخته و اجرا شوند.

رابرت کیوساکی، تجربیات سالها نگارش و تحقیق در این زمینه را گرد هم آورده و برای اثبات درستی عقیده خود، از دو نفر از نزدیکان خود، به صورت دو نماد برای تقابل دانش‌‌‌ ثروت در برابر ثروتمند بودن استفاده کرده است. یکی از این افراد پدر واقعی رابرت، فردی فرهیخته اما فقیر و نفر بعدی، پدر بهترین دوست رابرت، ثروتمند و میلیونری خود ساخته اما نه چندان تحصیل کرده بود.

در یک کلام، این کتاب حاوی درسها و نکاتی در مورد پولدار شدن است که آنها را تقریبا در هیچ کجا (نه مدرسه نه دانشگاه و نه حتی توسط والدین) به شما آموزش نمی دهند.

آمار فروش این کتاب گواهی بر موثر و خواندنی بودن آن است. این کتاب پس از انتشار، به مدت 6 سال جزء لیست پر فروش‌ترین های نیویورک تایمز قرار داشته و در طی این سال ها، بالغ بر 3 میلیون نسخه از آن در بیش از 109 کشور به 51 زبان مختلف نیز به فروش رفته است.

پس اگر این کتاب را قبلا مطالعه کرده اید و قصد مرور آن را دارید و یا تا کنون به هر دلیلی نتوانسته اید این کتاب را بخوانید، مطالعه کتاب پدر پولدار، پدر بی پول در کانال یوتیوب مدیاکده را از دست ندهید.