خلاصه کتاب

پول

MONEY Master the Game
هفت راهکار ساده برای دستیابی به آزادی مالی
اثری از آنتونی رابینز (Anthony Robbins)
زمان مطالعه 24 دقیقه

کتاب پول، شاهکاری است که طرفداران آنتونی رابینز نزدیک به 20 سال منتظر انتشار آن بودند. شکی نیست که شما هم مثل هر فرد دیگری، گه گاه به این موضوع میندیشید که کاش پول بیشتری داشتید، کاش دیگر نگران خرج کردن پول نباشید و کاش می توانستید سرمایه و پس انداز خود را بهتر مدیریت کرده و مقدار آنها را با سرعت بیشتری افزایش دهید.

خبر خوب این است که تونی رابینز در کتاب پول، دقیقا قصد دارد تا شما را به این هدف برساند. هدفی او در این کتاب، از آن با نام آزادی مالی یا استقلال مالی یاد می کند.

تونی رابینز در طول 20 سال غیبت خود در دنیای کتاب و کتاب خوانی، اصلا بیکار نبود؛ در واقع او مشغول انجام مصاحبه با بیش از 50 نفر از بزرگترین و موفق ترین افراد دنیا از نظر مالی و اقتصادی بود؛ افرادی مثل وارن بافت، موفق ترین سرمایه گذار دنیا و یکی از ثروتمندترین افراد قرن، استیو فوربز و ری دالیو، نویسنده کتاب معروف اسرار موفقیت پایدار و یکی از 100 فرد تاثیر گذار قرن.

در ادامه رابینز توانست با استفاده از نکات و آموزه های به دست آمده از این افراد، راهکاری متشکل از ۷ مرحله برای دستیابی به آزادی مالی و ایجاد یک مدل درآمدی مادام العمر، ایجاد کند؛ و این راهکار بی مانند را در کتاب پول منتشر کند.

این کتاب که یکی از بهترین کتاب ها در مورد کسب ثروت است تا کنون بیش از نیم میلیون جلد، فروش داشته است.

پس اگر قصد دارید تکانی به اوضاع مالی خود دهید و تا کنون این کتاب را مطالعه نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما خلاصه کتاب پول را در کانال یوتیوب مدیاکده مطالعه کنید.