خلاصه کتاب

مردان مریخی، زنان ونوسی

Men Are from Mars, Women Are from Venus
راهنمای داشتن روابط عاطفی پایدار و موفق
اثری از جان گری (John Gray)
زمان مطالعه 53 دقیقه

کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی، بر اساس مطالعاتی که بر روی هزاران زوج انجام شده نوشته شده و راهنمایی برای شناخت بیشتر زنان و مردان از یکدیگر است. دکتر جان گری نویسنده کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی سال‌ها در زمینه اختلافات زوجین مطالعه کرده و از طریق تجربیاتی که به‌دست آورد، اقدام به نگارش این کتاب گرفت. در این کتاب فرض بر این گرفته شده که مردان از سیاره مریخ و زنان از سیاره ونوس هستند.

نویسنده در کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی با این مثال می‌خواهد به خواننده نشان دهد که دنیای زنان و مردان با یکدیگر تفاوت‌های فاحشی دارد و نمی‌توان بدون توجه به آن عمل کرد. برای مثال نویسنده در این کتاب رفتار مردان را در برهه‌هایی از زندگی زناشویی به کش توصیف می‌کند. مردان همانند کش از رابطه زناشویی خود برای مدتی فاصله گرفته اما مجددا به حالت قبل برمی‌گردند. با مطالعه این خلاصه کتاب نکات بسیار آموزنده‌ای درخصوص تفاوت‌های زنان و مردان خواهید آموخت که روی تحکیم روابط زناشویی‌تان تأثیر قابل توجهی دارد.

  • YouTube
  • Instagram

مدیاکده (mediakadeh)

مرجع کامل خلاصه کتاب‌ های صوتی و فیلم های انگیزشی روز دنیا

مدیاکده به شما کمک می‌کند که همیشه و همه‌جا با مطالعه یا گوش دادن خلاصه‌ کتاب ها، نکات کلیدی آن‌ها را دریابید و از زمان خود بهترین استفاده را ببرید.

تمام حقوق وبسایت برای گروه مدیاکده محفوظ است.