خلاصه کتاب

گرگ وال استریت

The Wolf of Wall Street
استراتژی فروش جردن بلفورت، دلالی که ثروت هنگفتش را یک شبه از دست داد.
اثری از جوردن بلفورت (Jordan Belfort)
زمان مطالعه 42 دقیقه

کتاب گرگ وال استریت، داستان زندگی جردن بلفورت، دلال سهام سابق آمریکا را روایت می‌کند. جردن بلفورت نویسنده این کتاب با شرح زندگی کاری و حرفه‌ای خود قصد دارد که خواننده را از اشتباهاتی که باعث فروپاشی‌ کسب‌وکارش شد نجات دهد. قطعا افرادی که در بورس فعالیت می‌کنند، چشم‌اندازی راجع به آینده‌شان دارند و گاه به‌خاطر منافع شخصی قوانین کاری را زیر پا می‌گذارند؛ نظیر کاری که بلفورت و کارمندانش انجام دادند.

در کتاب گرگ وال استریت متوجه خواهید شد که چگونه طمع افراد و عدم مدیریت آن‌ها در منابع مالی باعث ورشکستگی‌ و از دست دادن اعتبارشان خواهد شد. بلفورت پس از اینکه از زندان آزاد شد تصمیم گرفت تغییراتی را در سیستم فروش خود ایجاد کند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارد. در کتاب گرگ وال استریت خواهید فهمید که چگونه با سیستم اصلاح یافته بلفورت می‌توانید هر شخصی را برای خرید محصولات‌تان متقاعد کرده و درعین‌حال منافع مشتریان‌تان را هم درنظر بگیرید.

بنابراین اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب گرگ وال استریت نوشته جردن بلفورت را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که این خلاصه کتاب جذاب را در وبسایت و کانال یوتیوب مدیاکده به‌صورت صوتی مطالعه کنید.